3. V zimě

Autor: Pierre Papillaud
(20.století Francie)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 77 x 68 cm

Konec dražby: 10.09.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: 6 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (10)

částkapříhoz
6 100 Kč10.9.2020 19:43:47
5 600 Kč9.9.2020 20:12:11
5 100 Kč9.9.2020 20:12:08 (limit 9.9.2020 13:57:45)
5 100 Kč9.9.2020 20:12:08
4 800 Kč9.9.2020 13:57:45 (limit 9.9.2020 13:57:45)
4 500 Kč9.9.2020 13:56:14 (limit 8.9.2020 19:42:46)
4 400 Kč9.9.2020 13:56:14
4 100 Kč9.9.2020 13:05:39 (limit 8.9.2020 19:42:46)
3 800 Kč9.9.2020 13:05:39
3 500 Kč8.9.2020 19:42:46