10. Domy

Autor: Alice Dannenberg
(1861 Jelgava (Lotyšsko) - 1948 Châtillon, Francie)

pochází z pozůstalosti autorky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 44 cm, rámování: 51 x 43 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:18

Dosažená cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (24)

částkapříhoz
3 300 Kč31.7.2018 19:13:44
3 200 Kč31.7.2018 16:17:20 (limit 31.7.2018 12:40:47)
3 200 Kč31.7.2018 19:13:44 (limit 31.7.2018 12:40:47)
3 100 Kč31.7.2018 16:17:20
3 000 Kč31.7.2018 16:15:48 (limit 31.7.2018 12:40:47)
2 900 Kč31.7.2018 16:15:48
2 800 Kč31.7.2018 16:04:06 (limit 31.7.2018 12:40:47)
2 700 Kč31.7.2018 16:04:06
2 600 Kč31.7.2018 12:40:47 (limit 31.7.2018 12:40:47)
2 500 Kč30.7.2018 16:08:29
2 400 Kč30.7.2018 10:07:47
2 300 Kč30.7.2018 10:07:34 (limit 21.7.2018 06:39:21)
2 300 Kč30.7.2018 10:07:34
2 200 Kč30.7.2018 10:07:12 (limit 21.7.2018 06:39:21)
2 100 Kč30.7.2018 10:07:12