11. Pasoucí se krávy

Autor: Alice Dannenberg
(1861 Jelgava (Lotyšsko) - 1948 Châtillon, Francie)

pochází z pozůstalosti autorky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 44 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:15

Dosažená cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (11)

částkapříhoz
2 100 Kč31.7.2018 15:31:09
2 000 Kč30.7.2018 21:54:06
1 900 Kč30.7.2018 21:53:58 (limit 30.7.2018 18:09:20)
1 900 Kč30.7.2018 21:53:58
1 800 Kč30.7.2018 21:53:50 (limit 30.7.2018 18:09:20)
1 700 Kč30.7.2018 21:53:50
1 600 Kč30.7.2018 18:09:10
1 500 Kč30.7.2018 16:09:04
1 400 Kč26.7.2018 17:07:20
1 300 Kč26.7.2018 11:52:56
1 200 Kč21.7.2018 06:40:28