11. Pasoucí se krávy

Autor: Alice Dannenberg
(1861 Jelgava (Lotyšsko) - 1948 Châtillon, Francie)

pochází z pozůstalosti autorky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 44 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:15

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 13d 16h 42m 22s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč