12. Odraz ve vodní hladině

Autor: Alice Dannenberg
(1861 Jelgava (Lotyšsko) - 1948 Châtillon, Francie)

pochází z pozůstalosti autorky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevěné desce
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 45 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč