13. Kostelní věž

Autor: Alice Dannenberg
(1861 Jelgava (Lotyšsko) - 1948 Châtillon, Francie)

pochází z pozůstalosti autorky
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 31 x 40 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč