Tři lilie

Autor: Aimé Daniel Steinlen
(1923 Francie - 1996)

signováno vlevo dole
na reversu autorský název
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 x 55 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč