20. Rozcestník

Autor: Jules Dupré
(1811 Nantes, Francie - 1889 L´Isle-Adam, Francie)

autorský štítek na rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 11 cm, rámování: 21,5 x 28 cm

Konec dražby: 05.09.2022 20:28 SELČ

Zbývá: 21d 7h 40m 47s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč