126. Ostravice
Autor: Antonín Klinger
rentoilováno, signováno vpravo dole, datace 1931
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 50 cm, výška: 67 cm, rámování: 76 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč