45. V lese
Autor: Adrien Rousseau
(1814 - 1851 Francie)
signováno vlevo dole, novější rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 65 cm, rámování: 85 x 112 cm
Konec dražby: 12.06.2018 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč