Cesta podél vody

Autor: Adrien Rousseau
(1814 - 1851 Francie)

signováno vlevo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 92 cm

Konec dražby: 18.06.2019 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč