46. Rybářské plachetnice

Autor: T. Cézanne

signováno vlevo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 14 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 29 cm

Konec dražby: 12.06.2018 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč