Řeka v krajině

Autor: Karel Novák
(1915 Rohatec - 2006)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 79 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč