134. Květiny ve váze

Autor: Grigorij Musatov
(1899 Buzuluk - 1941 Praha)

signováno v pravo dole, na reversu výstavní štítek a razítka, vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Alšově síni v rode 1937, rámováno v blondelovém rámu , certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: 55 x 72 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 07.04.2020 21:06 SELČ

Zbývá: 6d 5h 40m 9s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč