Ženský akt

Autor: Karel Nejedlý
(1873 Praha - 1927 Praha)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Šířka: 28 cm, výška: 39,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč