Vesnice v horách

Autor: Karel Nejedlý
(1873 Praha - 1927 Praha)

signováno vpravo dole, malba poškozena, retušována
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 68 cm, rámování: 79 x 84 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.06.2018 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 900 Kč