11. Povoz na cestě

Autor: H. Prado

signováno vpravo dole, rámováno ve zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 69 cm, rámování: 84 x 70 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:15

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 18d 2h 41m 2s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč