11. Povoz na cestě

Autor: H. Prado

signováno vpravo dole, rámováno ve zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 69 cm, rámování: 84 x 70 cm

Konec dražby: 12.06.2018 19:32

Dosažená cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (18)

částkapříhoz
5 500 Kč12.6.2018 19:27:12
5 000 Kč12.6.2018 19:23:04
4 900 Kč12.6.2018 19:22:28
4 800 Kč12.6.2018 19:22:23 (limit 12.6.2018 19:21:24)
4 800 Kč12.6.2018 19:22:28 (limit 12.6.2018 19:21:24)
4 700 Kč12.6.2018 19:22:23
4 600 Kč12.6.2018 19:22:17 (limit 12.6.2018 19:21:24)
4 500 Kč12.6.2018 19:22:17
4 400 Kč12.6.2018 19:21:24 (limit 12.6.2018 19:21:24)
4 300 Kč12.6.2018 19:20:02
4 200 Kč12.6.2018 19:19:49
4 100 Kč12.6.2018 19:15:13
4 000 Kč12.6.2018 19:15:05
3 900 Kč12.6.2018 19:14:51
3 800 Kč12.6.2018 19:13:01