Zátiší s knihou
Autor: Antonín Bukolský
(1899 Praha - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: rámováno 62x83,5
Konec dražby: 07.11.2023 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč