102. Zasněžená Praha
Autor: Josef Meyer
(1895 - 1952)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 19 cm, výška: 27 cm, rámování: 46 x 34 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč