Pohled na Prahu od Karlova mostu

Autor: Josef Meyer
(1895 - 1952)

Signováno vpravo dole. Zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 35,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 29,5 x 38,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč