448. Portál Týnského chrámu
Autor: Josef Meyer
(1895 - 1952)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 8 cm, výška: 12 cm, rámování: 20 x 15 cm
Konec dražby: 23.04.2023 18:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč