Pohled na Vltavu

Autor: Josef Meyer
(1895 - 1952)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 50 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč