23. Vejce
Autor: Jaroslava Pešicová
(1935 Praha - 2015 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 37/80 cm, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 45 cm, rámování: 63 x 83 cm pošk.
Konec dražby: 16.10.2017 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč