19. U Lužického semináře

Autor: Antonín Rychlovský
(1910 Hranice - 1994)

signováno vpravo dole, na reversu fragment autorského štítku
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 77 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč