37. Letní den
Autor: Antonín Rychlovský
(1910 Hranice - 1994)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 55,5 x 75,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč