147. Pařížský Boullevard
Autor: F. Marnot
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 54 cm
Konec dražby: 06.11.2018 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč