5. Jižní Francie

Autor: Bernard Dufour
(1922 Paříž (Francie) - 2016 Foissac (Francie))

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 42 x 51 cm - rám poškozen

Konec dražby: 10.09.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 500 Kč9.9.2020 20:13:20