154. Na klestí
Autor: František Fišer
(1938 Slavíkov - 2005 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 43 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 53 cm
Konec dražby: 06.11.2018 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč