13. Dívka se zrcátkem

Autor: František Xaver Diblík
(1887 Nalžovice - 1955 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 63 cm, výška: 72,5 cm, rámování: 92 x 82

Konec dražby: 11.06.2018 19:26

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Seznam příhozů (9)

částkapříhoz
17 000 Kč11.6.2018 19:21:13
16 000 Kč11.6.2018 19:19:54
15 000 Kč11.6.2018 19:18:01
14 000 Kč11.6.2018 19:17:53
13 000 Kč11.6.2018 19:16:32
12 000 Kč11.6.2018 19:16:17
11 000 Kč11.6.2018 19:15:43
10 000 Kč11.6.2018 19:14:31
9 500 Kč11.6.2018 19:11:54