184. Povoz na cestě
Autor: František Xaver Diblík
(1887 Nalžovice - 1955 Praha)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 45 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč