43. Portrét ženy
Autor: František Xaver Diblík
(1887 Nalžovice - 1955 Praha)
signováno vpravo dole ligaturou, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 37,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč