14. Dívky s květinami
Autor: Josef Peters
(1881 Slaný - 1915 Solnohrad)
signováno vpravo dole, nepůvodní rámování
Materiál: kvaš na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 75 cm, rámování: 88 x 74
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč