14. Dívky s květinami

Autor: Josef Peters
(1881 Slaný - 1915 Solnohrad)

signováno vpravo dole, nepůvodní rámování
Materiál: kvaš na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 75 cm, rámování: 88 x 74
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.06.2018 19:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč