115. Boulevard
Autor: Antal Berkes
(1874 Budapešť - 1938 Budapešť)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 39,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 19:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč