Na ostrově Krk u Bašky - XXL Formát

Autor: Josef Písecký
(1878 Kroměříž - 1954 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno v původním rámu, malba odborně vyčištěna. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 159 cm, výška: 107 cm, rámování: 125 x 177 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč