17. Kuča mého přítele

Autor: Josef Písecký
(1878 Kroměříž - 1954 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, vystaveno v galerie Dolmen, na původním rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 80,5 x 70,5

Konec dražby: 11.06.2018 19:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč