Dubrovník - Hra mraků s mořem

Autor: Josef Písecký
(1878 Kroměříž - 1954 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu, datace: 1922
Šířka: 57 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 61 x 70 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč