25. Roubenka v horách
Autor: Josef Písecký
(1878 Kroměříž - 1954 Praha)
Signováno vpravo dole, nově rámováno, na reversu štítek. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na kartonu, datace: 1916
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 68,5 x 82 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč