179. Konvolut prací na papíře 28 kusů

Autor: František Václav Süsser
(1890 Vídeň - 1956 Brno)

signováno dole, konvolut - 28 kusů
Šířka: 13 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volné listy

Konec dražby: 06.11.2018 21:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč