Tanečnice

Autor: František Václav Süsser
(1890 Vídeň - 1956 Brno)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 33,5 x 29 cm

Konec dražby: 27.01.2020 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč