70. Fiala - Chalupy
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 37 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč