10. Dva muži

Autor: Václav Brožík
(1851 Třemošná - 1901 Paříž)

Skica olejem na plátně, signováno vpravo dole, na reversu razítko prodejce plátna z Paříže, rámováno v francouzském blondel rámu, mírné oděrky na rámu. Obraz prošel aukcí v Galerii Kodl v roce 2009
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 39,5 x 33,5

Konec dražby: 12.06.2018 19:14

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 30 000 Kč