30. Tu Felix Austria nube
Autor: Václav Brožík
(1851 Třemošná - 1901 Paříž)
dobový anaplast na plátně v originálním širokém zlaceném rámu
Technika: tisk na kartonu, materiál: fixováno na plátně
Šířka: 130,5 cm, výška: 77 cm, rámování: 104 x 157 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 12:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč