89. Studie postavy
Autor: Václav Brožík
(1851 Třemošná - 1901 Paříž)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rám mírně poškozen, původní kresba studie z roku 1887
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 8 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 27
Konec dražby: 12.06.2018 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč