9. Francouzský sedlák

Autor: Václav Brožík
(1851 Třemošná - 1901 Paříž)

Skica olejem na plátně, signováno vpravo dole, na reversu razítko prodejce plátna z Paříže, rámováno v francouzském blondel rámu, mírné oděrky na rámu. Obraz prošel aukcí v Galerii Kodl v roce 2009
Technika: olej na plátně
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 39,5 x 33,5

Konec dražby: 12.06.2018 19:13

Dosažená cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Seznam příhozů (10)

částkapříhoz
44 000 Kč7.6.2018 18:09:40
42 000 Kč7.6.2018 18:09:31 (limit 7.6.2018 02:51:39)
42 000 Kč7.6.2018 18:09:40 (limit 7.6.2018 02:51:39)
40 000 Kč7.6.2018 18:09:31
38 000 Kč7.6.2018 02:51:39 (limit 7.6.2018 02:51:39)
36 000 Kč4.6.2018 11:54:50
34 000 Kč3.6.2018 21:13:23 (limit 2.6.2018 01:41:50)
34 000 Kč4.6.2018 11:54:50 (limit 2.6.2018 01:41:50)
32 000 Kč3.6.2018 21:13:23
30 000 Kč2.6.2018 01:41:50 (limit 2.6.2018 01:41:50)