181. Most
Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)
značeno 57/80, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 21 cm, výška: 12 cm, rámování: 28,5 x 35
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč