Loďky na řece

Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 48/100, volný list
Technika: litografie, datace: 1978
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč