U řeky

Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 38 cm, výška: 16 cm, rámování: jen v paspartě 29 x 50
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.08.2023 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč