231. U vody
Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 47/50, paspartováno, orámováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 17,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 23 x 28 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč