Nákladní lodě

Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)

Signován vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera
Šířka: 24 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 36 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč