8. Modrý hausbót
Autor: Jiří Chadima
(1923 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1983
Šířka: 40 cm, výška: 15 cm, rámování: 30 x 54,5 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč