38. U stolu
Autor: Viktor Oliva
(1861 Nové Strašecí - 1928 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 39 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč